• מערכת פנטזי ישראל

הפועל חיפה 2019/20

Updated: Sep 8, 2019

הקבוצה שינתה את פניה וכמעט לא נשאר זכר לקבוצה שזכתה בגביע וסיימה במקום הרביעי לפני שנתיים. מאמן חדש עם אוריינטציה הגנתית (לא מבטיח רשתות נקיות), ארבעה זרים חדשים וכמה ישראלים. בינתיים במשחקי קדם העונה המצב לא נראה מזהיר ואין הרבה נקודות אור חוץ מאלמוג בוזגלו שכבש שלושה שערים בארבע הופעות בגביע הטוטו. משחק ראשון העונה הוא על פניו קל אבל אחריו דרבי ומשחק חוץ עם בית"ר.


יסמין בוריץ' – שוער, מחיר 7.0, חדש בליגה, עושה רושם טוב במשחקי גביע הטוטו, מחיר הוגן.

בן והבה – בלם, 7.0, בלם יציב מחיר הוגן.

ניסו קפילוטו – בלם, 7.0, עולה בקרנות, משחק ראש טוב, כרגע הבלם המוביל בקבוצה, מחיר הוגן.

דור מלול – מגן, 7.0, הכי הרבה דקות, מסירות וכדורי רוחב, הערך שלו יעלה במידה והקבוצה תשחק במערך של שלושה בלמים כפי שתורגל במשחקי גביע הטוטו. שער אחד ו-4 בישולים בעונה שעברה. מחיר טוב.

גיא משפתי – בלם, 5.0, בלם, ישחק במערך של שלושה בלמים, יש סיכוי שיביאו בלם נוסף ואז יהיה שחקן ספסל. מחיר הוגן.

אלי בלילתי – מגן, 6.0, שלושה בלמים משמע ישחק יותר למעלה, לפעמים לוקח בעיטות חופשיות, מדברים בקבוצה על להביא מגן שמאלי נוסף. מחיר הוגן.

נס זמיר - קשר, 9.0, משחק בשלישיה הקדמית אבל יש לו תחרות גדולה על המקום (וולשמן, לאלה, ורמוט, בן בסט, בוזגלו), יכול להיות שחקן ספסל. הכי הרבה שערים (6), בישולים (5) ואיומים בעונה שעברה, אבל ספק גדול אם ייתן את אותה תפוקה גם השנה. מחיר לא משתלם.

אלמוג בוזגלו – קשר, 8.0, היה פצוע כל עונה שעברה, פתח את העונה עם שלושה שערים בשלושה משחקים בגביע הטוטו, נראה כאופציה הטובה ביותר בהתקפה ובאנקר בהרכב. מחיר מציאה.

גיל ורמוט – קשר, 8.0, כבר מבוגר... נפצע הרבה ולא הרשים במשחקי גביע הטוטו, לא באנקר בהרכב. שנה שעברה הוביל את הקבוצה במסירות מפתח. מחיר לא משתלם.

גל אראל – קשר, 7.0, אחורי אבל עולה הרבה מקו שני ובועט פנדלים, כנראה לא שחקן הרכב (כרגע פצוע, אמור לחזור בקרוב). מחיר לא משתלם.

פרנסיסקו ג'וניור, קשר, 7.0, אחורי, לא כבש הרבה בקריירה שלו. מחיר לא משתלם.

קווין טאפוקו, קשר, 6.0, אחורי, עולה במצבים נייחים עם משחק ראש טוב. מחיר הוגן.

גיא חדידה, קשר, 6.0, 50/50, בועט מרחוק, לפעמים לוקח בעיטות חופשיות. מחיר הוגן.

עדן בן בסט – חלוץ, 10.0, כבש שער אחד בעונה שעברה בב"ש, לפני שנתיים 12 שערים בהפועל חיפה, מבוגר ונראה עייף במשחקי גביע הטוטו. תחרות על המקום. מחיר לא משתלם.

מהארן לאלה – חלוץ, 8.0, בן 37, לא שיחק שנתיים ואמור להיות חלוץ מחליף. מחיר לא משתלם.

אמרי וולשמן – חלוץ, 7.0, הראה ניצוצות בגביע הטוטו, יכול להפתיע. מחיר טוב.

© 2019 by Fantasy Israel

  • Twitter