• מערכת פנטזי ישראל

הפועל תל אביב 2019/20

Updated: Sep 8, 2019

חוליה אחורית: להפועל ת"א הייתה ההגנה השנייה בטיבה בליגה שנה שעברה. קשה להאמין שההכנה תמשיך להיות באותה רמה לאחר עזיבתו של גוטליב והסאגה שלא נגמרת עם דגני. כדאי לשים לב למרווין פירסמן (7.0) שבעונה שעברה מסר הכי הרבה מסירות מפתח בקבוצה שאמנם לא תורגמו לשערים, אך מדובר במגן התקפי מאוד ששווה את המחיר שלו. במשחקי ההכנה פירסמן שיחק לא מעט כבלם וזוהי עובדה שיש לקחת בחשבון. שחקן נוסף שיכול להפוך לאטרקטיבי הוא ירין פרץ (5.0) אשר יכול להיכנס להרכב בכל מיני כל תרחישים ולאפשר למנג'רים אפשרות זולה מאוד. כרגע משלימים את חוליית ההגנה- עידן כהן (8.0) שמחירו קצת יקר יחסית לתפוקה ההתקפית שהוא נותן, אך מקומו בהרכב דיי מובטח. רז שלמה ואוראל דגני (7.0) - מבין השניים נראה שלרז שלמה יש משחק ראש טוב יותר והוא מרבה לעלות להתקפה במצבים הנייחים.

קישור: קשה למצוא מציאות בחוליית הקישור של הפועל ת"א. השחקנים שאמורים על הנייר לתת את המספרים הם מאור בוזגלו (13.0) ועמרי אלטמן (11.0), אך מחירם נראה גבוה ביחס לעובדה שכרגע לא נראה שהם יכולים לתת תפוקה התקפית בצורה עקבית. קלאודמיר פריירה (8.0) יכול להיות אופציה מעניינת אם ייקח את המצבים הנייחים, כרגע זה מתחלק עם בוזגלו ובלי מצבים נייחים הערך שלו יורד מאוד. לאור אינברום (9.0) מחיר טיפה יותר נמוך משל בוזגלו ואלטמן ואם יפתח בהרכב יכול להיות האופציה המשתלמת כאן. בזמן המועט ששיחק שנה שעברה בבית"ר י"ם (1010 דקות) כבש שלושה שערים ובישל שלושה שערים. דני גרופר (5.0) בעל המחיר הזול, פתח כמעט בכל משחקי ההכנה אך עשה זאת בעמדת המגן השמאלי ומשם יהיה לו קשה לתת תוצרת התקפית.

התקפה: החוליה הבעייתית ביותר של הפועל ת"א, כרגע לא ברור מי יפתח בכלל בעמדת החלוץ. עומר דמארי (10.0) שלבסוף נשאר בקבוצה הינו בעל מחיר יקר מאוד ביחס לתפוקה הצפויה ממנו. פרנסיס קיירמה (9.0) הראה ניצוצות במשחקי ההכנה אך לא בעמדת החלוץ ועדיין לא ברור מה היכולת שלו לכבוש שערים ולתת מספרים.© 2019 by Fantasy Israel

  • Twitter