• מערכת פנטזי ישראל

טבלת קושי משחקים - לקראת מחזור 3


בכל שבוע נסקור את לוח המשחקים למחזורים הקרובים. רמת הקושי של התמודדות כל קבוצה נקבעה בתחילת העונה, אך מידי מספר מחזורים נעדכן את רמת הקושי בהתאם לתוצאות.


בצבע אדום - משחק קשה

בצבע לבן - משחק נייטרלי

בצבע ירוק בהיר - משחק נוח

בצבע ירוק כהה - משחק קל

קבוצה מודגשת - משחק בית

קבוצה לא מודגשת - משחק חוץ


הלוח הטוב


הפועל ב"ש - ללא הליגה האירופאית ולאחר שעברה במחזור הראשון משוכה רצינית נגד בית"ר בטדי, חזרה ב"ש במלוא המרץ וניצחה בקלות את הפועל חדרה בבית. במחזור הקרוב תצא ב"ש לדרבי הדרומי מול אשדוד המתחדשת, עם שאיפות להמשיך את היכולת הטובה. זהו לא משחק קל במיוחד אבל ב"ש אמורה לעבור אותו בהצלחה. לאחר מכן תחזור למגרשה הביתי (איצטדיון טרנר שהפך למבצר מאז עברה אליו) לשני משחקים לא קשים במיוחד מול הפועל ת"א שנראית כרגע לא טוב ומול הפועל רעננה.

המלצות: מיגל ויטור (9.0), אורן ביטון (8.0), רמזי ספורי (10.0), נייג'ל האסלבנק (12.0)


בני יהודה - שוב בני יהודה (ויוסי אבוקסיס) עושה את זה ומפתיעה אותנו עם יכולת טובה למרות שהוחלפו לא מעט שחקנים. ישנם עוד שחקנים בדרך והכתומים עשויים להיות שוב פקטור בחלק העליון של הטבלה. המחזורים הקרובים הם מבחינת הזדמנות מכיוון שלוח המשחקים נותן סיבות לאופטימיות.

משחק בית מול מכבי תניה אינו קל אך בהחלט לא מפחיד. מייד לאחר מכן משחק חוץ מול נס ציונה החלשה - זהו לא באמת משחק חוץ מכיוון שנס ציונה מארחת באיצטדיון המושבה שהיה מגרשה הביתי של בני יהודה. במחזור 5 מצפה לבני יהודה דרבי חוץ מול הפועל בבלומפילד (שוב, לא באמת משחק חוץ) ולקינוח במחזור 6, תארח את העולה החדשה הפועל כפ"ס - משחק נוח מאוד על הנייר.

המלצות: דור אלו (7.0), מוחמד גאדיר (9.0)


הפועל רעננה - אחת מההפתעות הנעימות בינתיים. לאחר משחקים מרשימים מול מכבי חיפה בחוץ ובית"ר י"ם בבית, הפועל רעננה תהיה פייבוריטית לנצחון בשני משחקיה הקרובים מול חדרה בחוץ ואשדוד בבית. לאחר מכן תצא משחק חוץ קשה בטרנר. מי שמחפש שחקנים זולים עם פוטנציאל לשני המחזורים הקרובים - רעננה היא הכתובת. סימן שאלה: קייס גאנם נפצע ועדיין בספק למשחק הקרוב. כמו כן, קיימות שמועות לגביו על מעבר לקבוצה גדולה.

המלצות: עדי נמני (6.0), אור דסה (6.0)


הלוח הרע


עירוני ק"ש - בנוסף לפתיחת העונה החלשה, מצפה לעירוני ק"ש לוח משחקים קשוח במיוחד. במחזור הקרוב מול מכבי חיפה בחוץ - הירוקים ירצו להתאושש מהמעידה בדרבי ולשוב למסלול הנצחונות. במחזור לאחר מכן תגיע בית"ר י"ם למגרש הצפוני ותהווה גם היא מכשול גבוה לקבוצתו של מסאי דגו.
© 2019 by Fantasy Israel

  • Twitter