• מערכת פנטזי ישראל

הקפטנים - מחזור 3

Updated: Sep 13, 2019

לפני כל מחזור נמליץ על מספר שחקנים אשר עפ"י הערכתנו הם בעלי הסיכוי הגבוה ביותר לצבור ניקוד פנטזי גבוה. נמליץ על קפטנים "ברורים" וגם על קפטנים שהם בגדר הפתעה פוטנציאלית.


מחזור 3:

ניקיטה רוקאביצה (מכבי חיפה) - משחק בבית מול קרית שמונה. בדרבי אמנם לא כבש וגם לא איים אבל במחזור הראשון כבש פעמיים, בישל והוביל את המחזור במספר האיומים לשער ולמסגרת, כמו כן נראה כמו באנקר בהרכב של בלבול ומול קבוצה שספגה חמש פעמים בשני המחזורים הראשונים והגנה שנראית מאד חדירה יכול להביא מספרים.


מאור בוזגלו (הפועל ת"א) - בעיקר בגלל היריבה החלשה אבל גם בשל היכולות שלו לכבוש ולבשל. במשחק מול אשדוד איים שלוש פעמים לשער שמתוכם פעמיים למסגרת ואף השכיל לכבוש. כמו כן לאחר העזיבה של קלאודמיר, בוזגלו יהיה אחראי על הרוב המוחלט של הבעיטות החופשיות. לנס ציונה הגנה חלשה שספגה שלוש פעמים מנתניה והייתה יכולה לספוג יותר.


יונתן כהן (מכבי ת"א) - היחיד מבין השחקנים בחלק הקידמי של מכבי ת"א ששיחק את כל הדקות עד כה. איים הכי הרבה לשער (6) ומסר הכי הרבה מסירות מפתח (3). עדיין לא כבש ובישל אבל אם ימשיך כך המספרים יבואו. היריבה, כפר סבא, נראית לא רע אבל המשחק תלוי במכבי שיכולה ל"התפוצץ". יש לקחת בחשבון שבסיום המשחק האחרון הייתה תקרית בין איביץ' לכהן שאולי תשפיע על מקומו בהרכב.

עדכון יום שישי: דיווחים על כך שיונתן כהן אכן עלול לרדת לספסל במחזור הקרוב, לא כדאי להסתכן במקרה זה עם סרט הקפטן.


נייג'ל האסלבנק (הפועל ב"ש) - נראה חד מתחילת העונה, כבש שער במשחק האחרון והיה מאד פעיל. מסר כד כה 5 מסירות מפתח (שני רק לאורן ביטון) מתוכן 4 מדויקות (מוביל את הקבוצה). אם יצליח לשחזר את היכולת מלפני שנתיים בקריית שמונה, צפויה לו עונה פוריה. מנגד, אשדוד אמנם עדיין לא הפסידה אבל גם לא שיכנעה וספגה בשני משחקיה, זוהי הזדמנות להאסלבנק להמשיך ביכולת ולצבור ניקוד גם השבוע..


קפטן מפתיע - אור אינברום (הפועל ת"א) - קטוגריה זו תתמקד בשחקן שהבחירה שלו היא לא מובנת מאליה אבל יכולה להיות מאד משתלמת . אינברום שחקן מאד מוכשר שהוכיח זאת בשנים האחרונות, בעונה שעברה בבית"ר כבש שלוש פעמים ובישל שלוש פעמים במעט דקות יחסית. העונה איים 4 פעמים לשער ואף פגש את המשקוף במשחק האחרון באשדוד, מסר שתי מסירות מפתח והיה פעיל מאד. בהתחשב ביריבה יש לאינברום סיכוי טוב להביא נקודות המחזור.
© 2019 by Fantasy Israel

  • Twitter