• מערכת פנטזי ישראל

מחזור 11 - הנבחרים והמלצות קפטןהנבחרים – מחזור 11


שוער :

דניאל טננבאום (5.0) – 10 רשתות נקיות ברצף, עולה 5 מיליון וכל מילה נוספת מיותרת.


הגנה :

ג'ראלדש (9.0) – כמו טננבאום, שייך לחוליית ההגנה הטובה בליגה ונראה חלק משמעותי בהתקפת הצהובים.

אנטואן קונטה (8.0) – ביתר מתחילה להתחבר גם בהגנה וגם בהתקפה. קונטה נראה נהדר במשחקים האחרונים לפני הפגרה– מהווה איום התקפי+סיכוי סביר לרשת נקיה מול ההתקפה הבינונית של הפועל תל אביב.

ארנסט מאבוקה (8.0) – חורך את האגף הימני באופן קבוע, במשחק האחרון אמנם לא תרגם זאת למספרים ממשיים, אבל כן כבש שער ניצחון במשחק שלפניו מול הפועל ת"א.

משחק מול הפועל חדרה הוא הזדמנות טובה לקמרוני לשמור על רשת נקייה ואולי גם להוסיף איזה בונוס התקפי.

מיגל ויטור (9.0) – משחק ביתי מול ההתקפה החלשה בליגה (בני יהודה) – אמור לשמור על רשת נקייה – אם יביא משהו בנוסף – לא נתנגד.

.

קישור :

אור דסה (6.0) – משחק מול ההגנה החלשה בליגה (נס ציונה) + מחיר אטרקטיבי שמאפשר לנו לבזבז את הכסף במקומות אחרים.

שלומי אזולאי (8.0) – קשרה של אשדוד מהווה את אחת מהפתעות העונה עד כה, כל המשחק של אשדוד עובר דרכו. המשחק הביתי בשבת מול כפר סבא הוא אפשרות טובה להגדיל את מאזן הנקודות שלו – קפטן לאמיצים.

נס זמיר (9.0) – קשרה ההתקפי של הפועל חיפה תפס מקום של קבע בהרכב, ההגנה של מכבי נתניה שתתייצב מולו היא לא בין הטובות בליגה.


התקפה :

ניקיטה רוקאביצה (12.0) – מוליך את שחקני ההתקפה והקישור בנקודות פנטזי, היה בכושר טוב לפני היציאה לפגרה. מועמד לסרט הקפטן (כמו גם חברו צ'רון שרי).

מוסא מאזו (7.0) – חלוצה של נס ציונה נראה כמו בינגו רציני, הספיק לכבוש כבר 4 שערים למרות שלא פתח את העונה עם הקבוצה. בשבת הוא מול רעננה שמחזיקה את הרקורד ההגנתי השני הכי גרוע בליגת העל – קפטן דיפרנשיאל.

בן שהר (15.0) – החלוץ הראשי של באר שבע חייב לחזור לכבוש אם הקבוצה רוצה לנצח את בני יהודה.


© 2019 by Fantasy Israel

  • Twitter