• מערכת פנטזי ישראל

הנבחרים - מחזור 3

Updated: Sep 18, 2019

לקראת המחזור השלישי, בחרנו את 11 הנבחרים שלנו עפ"י חוקי פורמט ליגת החלומות. התקציב הוגבל ל-100.0 ולשני שחקנים מכל קבוצה.


נבחרת מחזור 3


שוערדניאל טננבאום (5.0) – שוער מכבי ת"א רק ב-5.0? קשה לסרב. זהו ככל הנראה משחקו האחרון בהרכב ולאחר ששמר פעמיים על שער נקי, אין סיבה לא להרכיבו שוב מול הפועל כפ"ס.


הגנה - הלכנו על חוליה מעובה של 5, עם דגש על מגינים תוקפים:


אנדרה ג'ראלדש (9.0) – כאמור, הגנת מכבי ללא ספיגות בשני המחזורים הראשונים, כך שדאבל הגנתי מול הפועל כפ"ס הוא הימור טוב. בנוסף לפוטנציאל הגבוה לרשת נקייה אולי נקבל גם החזר התקפי נחמד...


מרווין פירסמן (7.0) – על הנייר המשחק הקל ביותר בלוח השנה (נס ציונה בבית) ומרבה לעלות להתקפה – בישל עד כה את השער היחידי של הפועל.


עמית כהן (5.0) – המגן הצעיר של רעננה נראה טוב בפתיחת העונה ואף כבש שער ניצחון במחזור הקודם, המחיר הזול שלו מאפשר לחזק עמדות אחרות, זה והמשחק הקל יחסית (חדרה בחוץ) שיכנעו אותנו.


אורן ביטון (8.0) – אולי השחקן המשתלם ביותר כרגע במשחק, הפציעה של שון גולדברג הבטיחה לו את חולצת ההרכב לחודש הקרוב. ביטון מרבה לעלות לחלק ההתקפי (2 בישולים מחזור קודם), לוקח קרנות ומצבים נייחים לפעמים. כל זה בתוספת משחק יחסית פשוט (אשדוד בחוץ) והעובדה שבאר שבע טרם ספגה העונה הופכים אותו לבחירה קלה במיוחד.


בן תורג'מן (5.0) - פתיחת עונה מצוינת לבן תורג'מן ולהגנת נתניה שעדיין לא ספגה. תורג'מן שומר כרגע על מקומו בהרכב (בורחה הררה הובא על משבצת זו) ומצליח להוות חלק גם מהתקפת הקבוצה. בני יהודה תחסר את גאדיר, כך ששילוב של מחיר זול ואפשרות לשער נקי תמיד מתקבל בברכה.


קישורמאור בוזגלו (13.0) – קפטן ליגת החלומות! אחד היחידים שנראה טוב בהפועל תל אביב, מאיים על השער בלי סוף – אחראי בלעדי על המצבים הנייחים. הפועל חייבת ניצחון ביתי מול נס ציונה – בוזגלו אמור לסייע בכך.


צ'ארון שרי (14.0) – הרכש ההולנדי של הירוקים נראה מבטיח מאוד. במחזור הראשון בישל פעמיים וגם בדרבי נראה טוב והרבה לחפש את השער. מול הגנת ק"ש יכולה להגיע חגיגה גדולה ושרי יכול להיות חלק ממנה.


גדי קינדה (9.0) – הפציעה של מיכאל אוחנה גרמה לקינדה לשחק יותר קדימה, בית"ר בינתיים חורקת כקבוצה אך קינדה כבש שער נהדר בשבוע שעבר והיה מעורב מאוד במשחק. מכל האופציות ההתקפיות של בית"ר הוא הזול ביותר וזה שנראה בכושר הטוב ביותר.


התקפה - ניקיטה רוקאביצה (12.0) –מוליך את הליגה באיומים למסגרת, אחרי משחק ראשון מרשים למדי הגיעה נפילה בשני, ועדיין החלוץ של מכבי חיפה נראה מסוכן מאוד באחת הקבוצות ההתקפיות בליגה ומשחק בית שנראה נוח במיוחד לחלוצים מסוגו (ק"ש בבית).


נייג'ל האסלבנק (12.0) – נראה חד מתחילת העונה, כבש שער במשחק האחרון והיה מאד פעיל. אם יצליח לשחזר את היכולת מלפני שנתיים בקריית שמונה, צפויה לו עונה פוריה. מנגד, אשדוד אמנם עדיין לא הפסידה אבל גם לא שיכנעה וספגה בשני משחקיה, זוהי הזדמנות להאסלבנק להמשיך ביכולת ולצבור ניקוד גם השבוע

.
© 2019 by Fantasy Israel

  • Twitter