• מערכת פנטזי ישראל

מחזור 4 - הנבחרים והמלצות קפטן

לקראת כל מחזור, נציג את 11 הנבחרים שלנו לקבוצת ליגת החלומות, ללא מגבלת חילופים אך בתקציב של 100.0 מיליון ועד שני שחקנים מכל קבוצה - עפ"י הפורמט. מתוך הקבוצה, נבחר מספר מועמדים לסרט הקפטן.נבחרת מחזור 4


שוער - אמיליוש זובאס (7.0) - שוערה של בני יהודה שספג שער אחד בלבד העונה, ישחק השבת מול נס ציונה שמסתמנת כבעלת ההתקפה החלשה בליגה.


הגנה - מתן בלטקסה (7.0) – מגנה השמאלי של בני יהודה מרבה לעלות להתקפה ויכול לתת ניקוד התקפי וכמו בטיעון לבחירתו של זובאס, משחק מול נס ציונה רק מחזק את הבחירה.


דור מלול (7.0) - מול בית"ר, הפועל חיפה נראתה שוב מצוין בהגנה ושיחקה עם 3 בלמים, דבר שגרם למלול להיות יותר בהתקפה. גם במערך של שני בלמים מלול עולה המון ומשחק בית מול חדרה הוא אופציה מצוינת לבחור בו.


אורן ביטון (8.0) – מגנה השמאלי של ב"ש מרים קרנות ולוקח מצבים נייחים. תוסיפו לזה משחק ביתי מול ההתקפה האנמית של הפועל ת"א ותקבלו בחירה קלה למחזור זה.


בן תורג'מן (5.0) – מגנה השמאלי של נתניה אמור לחזור להרכב, עלותו הנמוכה והעובדה שקבוצתו עוד לא ספגה שער פלוס משחק ביתי נח על הנייר מול הפועל כפ"ס, הופכת אותו לבחירה לגיטימית השבוע.


קישור - נס זמיר (9.0) – הפועל חיפה במומנטום חיובי ולאחר הניצחון הגדול בטדי מקבלת את הפועל חדרה בבית, זמיר הוא חלק חשוב בהתקפה ובהנחה שישמור על מקומו בהרכב הוא אופציה טובה להחזר התקפי השבוע.


אור דסה (6.0) - דסה פתח טוב את העונה ומגלה יציבות בחלק הקדמי של רעננה. אמנם חלה מעידה רצינית של רעננה במחזור האחרון, אך מול אשדוד שספגה עד כה בכל משחקיה.


דור מיכה (14.0) – שחקן העונה שעברה פתח את העונה עם שני שערים בשלושה משחקים, הבישולים שלו יגיעו גם קרוב לוודאי מהר מאוד. אמנם השבוע יש למכבי ת"א את אחד המשחקים הקשים שיהיו לה השנה על הנייר מול מכבי חיפה, אבל מיכה בהחלט יכול לתרום לנו ניקוד גם כאן.


התקפה - פאטוס בצ'יראי (13.0) – חלוצה של מכבי נתניה מהווה איום להגנות בכל משחק, ולאחר שכבש צמד נגד נס ציונה לא נתן החזר התקפי נגד בני יהודה במשחק האחרון, משחק ביתי נגד כפ"ס הוא הזדמנות טובה עבור בצ'יראי לחזור והבקיע. **מועמד בכיר לסרט הקפטן.


נייג'ל האסלבנק (12.0) - האסלבנק מתחיל לשכנע אותנו משבוע לשבוע שהוא חוזר ליכולתו הנהדרת מלפני 2 עונות. הוא מעורב מאוד במהלכי ההתקפה, כובש שערים ועומד לפגוש את אחת הקבוצות המאכזבות בינתיים בדמות הפועל ת"א. **מועמד בכיר לסרט הקפטן.


לוי גארסיה (12.0) – לקחת שחקן התקפי מבית"ר עכשיו זה קצת הימור כי הקבוצה כרגע לא הכי מתפקדת, אם יש שחקן שכן נראה טוב בהתקפה זהו גארסיה, שמאיים המון על השער וסביר להניח שבקרוב זה יתורגם גם למספרים. תוסיפו לזה את העובדה שהוא משחק מול קבוצתו בעונה שעברה, דבר שיגרום לו ליותר מוטיבציה וקיבלתם בחירה סולידית למחזור זה.


אופציות קפטן נוספות - בן שהר (15.0). ניקיטה רוקאביצה (12.0)


© 2019 by Fantasy Israel

  • Twitter