• מערכת פנטזי ישראל

מחזור 7 - הנבחרים והמלצות קפטן

Updated: Oct 23, 2019

יעלו ויבואו 11 הנבחרים שלנו לקבוצת ליגת החלומות למחזור 7, ללא מגבלת חילופים אך בתקציב של 100.0 מיליון ועד שני שחקנים מכל קבוצה.


נבחרת מחזור 7


שוער - דניאל טננבאום (5.0) – כבר לא צריך להסביר את הבחירה הזאת, נכון? במחיר מציאה לקבל את השוער שמשחק בשער של האלופה שלא ספגה עדיין שער – המתנה הכי גדולה שתוכלו לקבל לחג.


הגנה – מיגל ויטור (9.0) - מול ק"ש בבית, קשה לוותר על אפשרות טובה לשער נקי בתוספת החזר התקפי.

מקסים גרצ'קין (7.0) - מקום בטוח בהרכב מול נס ציונה החלשה. התרומה ההתקפית שלו עשויה להגיע לידי ביטוי מידי משחק.

מרוין פירסמן (7.0) - מארח את הפועל כפ"ס במשחק ביתי בו הפועל פייבוריטית. גם כאן סיכוי טוב לשער נקי ועם קצת מזל גם החזר התקפי.

דור מלול (7.0) - משחק חוץ סביר מול הפועל רעננה וכמו פירסמן (ובעצם שאר הבחירות שלנו בהגנה) יש כאן סיכוי לשער נקי והחזר התקפי.


קישור – דולב חזיזה (9.0) - איזה חודש מהחלומות עובר על דולב...שערים בליגה, זימון לנבחרת ועכשיו מפגש מול קבוצתו לשעבר. אנחנו מאחוריו.

גדי קינדה (9.0) - קינדה הוא אחת מנקודות האור בבית"ר וכבש שער נפלא במחזור הקודם. אנחנו מאמינים בו גם מול נס ציונה החלשה.

יונתן כהן (13.0) - היכולת המשופרת שלו עשויה להפוך בקרוב לנקודות פנטזי משמעותיות. אולי השבוע מול אשדוד שספגה בכל משחקיה העונה זה יקרה. **מועמד לסרט הקפטן.


התקפה – ניקיטה רוקאביצה (12.0) - יציב בינתיים כמו סלע וממשיך להוות המאיים המרכזי בליגה. מול בני יהודה שאולי תחסר את השוער זובאס, הוא אמור שוב לעלות על הנייר ולהביא ניקוד. **מועמד בכיר לסרט הקפטן.

נייג'ל האסלבנק (12.0) – ממשיך להפגיז בכל הזדמנות ומול ק"ש בבית (קבוצתו לשעבר) ירצה להמשיך ולהוכיח את יכולתו. **מועמד בכיר לסרט הקפטן.

לוסיו (9.0) – לוסיו לא צריך הרבה הזדמנויות בשביל לכבוש. חדרה משחקת מול נתניה שתופיע עם הגנה שספגה שתי שלישיות ולא בהרכבה החזק. **מועמד לסרט הקפטן.עידכון תוצאה סופית: 53 נקודות (ממוצע שבועי: 35.98)

© 2019 by Fantasy Israel

  • Twitter