• מערכת פנטזי ישראל

מחזור 8 - הנבחרים והמלצות קפטן

Updated: Oct 30, 2019

אלו הם 11 הנבחרים שלנו לקבוצת ליגת החלומות. השבוע ננסה משהו קצת שונה ונרכיב קבוצה עם תקציב של 90 מיליון בלבד.


שוער - דניאל טננבאום (5.0) – 7 רשתות נקיות ברצף, עולה 5 מיליון, וכל מילה נוספת מיותרת (למרות המשחק המאתגר...).


הגנה - ג'ראלדש (9.0) – כמו טננבאום, שייך לחוליית ההגנה הטובה בליגה, הוסיף בישול ביום שני האחרון ונראה כמו חלק משמעותי בהתקפת הצהובים.

אנטואן קונטה (8.0) – בית"ר מתחילה להתחבר גם בהגנה וגם בהתקפה. קונטה נראה נהדר נגד נס ציונה – מהווה איום התקפי+סיכוי סביר לרשת נקיה שלישית ברציפות עבור בית"ר.

יהב גורפינקל (5.0) – אין הזדמנות גדולה לרשת נקייה מאשר מפגש מול נס ציונה, יש לו בישול אחד בינתיים העונה – אולי יגדיל המאזן בשבת.

ארנסט מאבוקה (8.0) – חרך את האגף הימני (התחיל את המהלך של השער) גם השבוע לאחר הבישול בשבוע שעבר. שווה כרגע הרכב בכל משחק.

דור מלול (7.0) – למרות ניצחון הבכורה, הפועל תל אביב לא נראית טוב מבחינה התקפית, רשת נקייה להפועל חיפה בשבת היא בהחלט אפשרות סבירה – מלול אוהב גם לתמוך בהתקפה.


קישור - גדי קינדה (9.0) – השחקן המרכזי של בית"ר בשבועיים האחרונים – משחק בעמדה קדמית הרבה יותר מבפתיחת העונה – צפוי להמשיך בכושרו הטוב.

איסמעיל ריאן (8.0) – שער ושלושה בישולים מפתיחת העונה, חילופי מאמן בדרך כלל עושים טוב לקבוצות ישראליות. משחק בית מול רעננה הוא הזדמנות טובה לקרית שמונה להתאושש.

ז'וסוואה (10.0) – הראה המון איכויות במשחק האחרון של באר שבע, אמנם משחק קשה מאוד מול הגנה חזקה, אך נראה שאם באר שבע רוצה לכבוש ביום שני, הכדורים צריכים לעבור אצלו ברגליים.


התקפה - לוסיו (9.0) – אמנם לא נמצא בכושר טוב – אבל מקבל יריבה שחטפה 7 שערים בשני משחקיה האחרונים. ** אופציית קפטן השבוע.

ניקיטה רוקאביצה (12.0) – מביא החזרים התקפיים כבר שלושה מחזורים ברציפות, משחק מול יריבה נוחה על הנייר. **מועמד מוביל לתפקיד הקפטן השבוע.


עידכון תוצאה סופית: 50 נקודות (ממוצע שבועי: 35.92)

© 2019 by Fantasy Israel

  • Twitter